ارائه دستاوردهای شرکت آبان بسپار توسعه در نمایشگاه هفته دولت

ارائه دستاوردهای شرکت آبان بسپار توسعه در نمایشگاه هفته دولت

 

نمایشگاه هفته دولت با حضور استاندار خوزستان و اقشار مختلف مردم ومسئولین در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی خوزستان در اهواز برپا شد.

به گزارش روابط عمومی، این نمایشگاه که به مدت سه روز از هفتم شهریورماه آغاز و تا نهم شهریورماه ادامه داشت با هدف ارائه آخرین دستاوردها و توانمندی های دستگاه های اجرایی استان و به جهت آگاهی بخشی و آشنایی مردم با اقدامات دولت سیزدهم در محل نمایشگاههای بین المللی اهواز در معرض دید علاقه مندان قرار گرفت.

شرکت آبان بسپار توسعه در کنار سایر شرکت های زیر مجموعه هولدینگ توسعه نیشکرو صنایع جانبی با حضور فعال در نمایشگاه هفته دولت محصولات خود را به نمایش گذاشت.

در حاشیه این مراسم محمد راضی جلالی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان در بازدید از غرفه شرکت توسعه نیشکر و محصولات تولیدی شرکت آبان بسپار توسعه، ثمرات این اقدامات را درشتاب گیری طرح های عمرانی و فراهم آوردن زیر ساخت های لازم برای آبادانی استان خوزستان مهم برشمرد.

در این دیدار مهندس فرید هنرفر مدیر عامل شرکت آبان بسپار توسعه با ارائه گزارش آخرین دستاوردهای این شرکت ، اظهار داشت:  در سال جاری که بنا به فرمایش مقام معظم رهبری سال مهار تورم و رشد تولید نامگذاری شده است، تلاش نموده ایم با فعال شدن همه ظرفیت ها در تحقق برنامه های پیش رو که همان افزایش تولید محصولات مختلف است، گام های موثری را برداریم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.