کلاس آموزشی پیشگیری از بیماری‌های قلبی، عروقی، دیابت و فشارخون در شرکت آبان بسپار توسعه برگزار شد

کلاس آموزشی پیشگیری از بیماری‌های قلبی، عروقی، دیابت و فشارخون در شرکت آبان بسپار توسعه برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آبان بسپار توسعه، در راستای ارتقای سطح سلامت کارکنان، کلاس آموزشی با موضوع روش‌های پیشگیری از بیماری‌های قلبی و عروقی، دیابت و فشارخون بالا در این شرکت برگزار شد.

دکتر هومن کی‌فرخی، پزشک معتمد شرکت، مدرس این دوره آموزشی بود. در این کلاس جمعی از کارکنان شرکت حضور داشتند.

مهندس هنر فر، مدیرعامل شرکت آبان بسپار توسعه، ضمن شرکت در کلاس اظهار داشت: “سلامت کارکنان برای ما در اولویت است و افق دید مجموعه برای این مهم داشتن کمترین میزان آسیب‌دیدگی حین کار و پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های مختلف در بین کارکنان است”.

وی در ادامه افزود: “برگزاری اینگونه دوره‌های آموزشی می‌تواند نقش موثری در ارتقای سطح آگاهی کارکنان در زمینه حفظ سلامتی داشته باشد و آنها را به اتخاذ سبک زندگی سالم ترغیب کند.”

در این کلاس آموزشی، دکتر کی‌فرخی در خصوص عوامل خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی، دیابت و فشارخون بالا، راه‌های پیشگیری از این بیماری‌ها و روش‌های کنترل آنها مطالبی را ارائه کرد.

همچنین در ادامه این برنامه، کارکنان شرکت سوالات خود را در خصوص این بیماری‌ها با دکتر کی‌فرخی مطرح کردند و پاسخ لازم را دریافت نمودند.

امید است با برگزاری اینگونه دوره‌های آموزشی، شاهد ارتقای سطح سلامت و افزایش انگیزه کارکنان در شرکت آبان بسپار توسعه باشیم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.