شرکت آبان بسپار توسعه بخشی از مرز چزابه را ایمن سازی نمود

شرکت آبان بسپار توسعه بخشی از مرز چزابه را ایمن سازی نمود

 

بخشی از مرز چذابه در استان خوزستان بعنوان مسیر زوار اربعین حسینی از سراسر کشور با بهره گیری از امکانات و تولیدات شرکت آبان بسپار توسعه دیوار کشی و ایمن سازی شد.

به گزارش روابط عمومی، با توجه به در پیش بودن ایام اربعین حسینی و پیش بینی تردد خیل عظیم عاشقانه اباعبداله الحسین(ع) از مرزهای خوزستان، بنا به تاکید استاندار در استفاده از تمامی ظرفیت ها و امکانات استان خوزستان برای هرچه بهتر شدن شرایط خدمات رسانی به زوار اربعین، با دستور مدیرعامل هولدینگ توسعه نیشکر در راستای مشارکت و ایفای مسئولیت های اجتماعی، شرکت آبان بسپار توسعه بعنوان نماینده این مجموعه جهت محصور نمودن و ایمن سازی مواکب و تکمیل دیواره پارکینگ ها در مرز چذابه اجرای پروژه را بر عهده گرفت.

این عملیات اجرایی که شامل دیوار کشی بطول سه هزار متر می باشد که در دو فاز اجرایی در دو ضلع شمالی و جنوبی محل موکب های مرز چذابه بطور پیوسته در مدت زمان 4 ماه انجام گرفت. کلیه عملیات پروژه شامل تولید دیوارهای بتنی، زیرسازی محل(خاک ریزی و خاک برداری، تسطیح، اجرای تونال، تراکم خاک) انجام تست های آزمایشگاهی خاک، بارگیری و انتقال دیوارهای بتنی و نصب آنها در محل های مورد نظر با نظارت دقیق یک تیم مهندسی توسط شرکت آبان بسپار توسعه اجرا گردید.

لازم به ذکر است نیمی از اجرای این پروژه جزو تعهدات شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب بود که بنا به درخواست این شرکت، مجموعه آبان بسپار توسعه عملیات آن را اجرایی نمود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.