رکورد تولید کیسه شکر در شرکت آبان بسپار توسعه شکسته شد

رکورد تولید کیسه شکر در شرکت آبان بسپار توسعه شکسته شد

 

با همت و تلاش شبانه روزی کارکنان خدوم شرکت آبان بسپار توسعه در اولین ماه از سال “جهش تولید با مشارکت مردم” رکورد تولید در واحد کیسه بافی این شرکت با تولید 000/262/1 تخته کیسه شکر شکسته شد.

به گزارش روابط عمومی، مهندس فرید هنرفر مدیرعامل شرکت آبان بسپار توسعه با اشاره به برنامه های راهبردی و توسعه بهره وری امکانات و منابع در راستای تحقق شعار سال”جهش تولید با مشارکت مردم” در جهت افزایش تولید، گفت: با برنامه ریزی های انجام شده و تلاش همه جانبه مدیران و همدلی کارکنان این شرکت به منظور بالا بردن راندمان تولید در کنار ارتقای هرچه بیشتر کیفیت محصولات، موفق شدیم رکورد جدیدی را در تولید کیسه های پلی‌پروپیلنی از بکار گیری مواد اولیه تا تولید کیسه در بازه زمانی یک ماهه ، بدست آوردیم که این حجم از تولید در طول تاریخ فعالیت این شرکت بی سابقه است.

آبان بسپار توسعه یکی از شرکت‌های تابعه هولدینگ بزرگ توسعه نیشکر و صنایع جانبی است که با هدف خودکفایی و تامین نیاز بازارهای داخلی کشور با اتکاء به توان علمی و بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب، توانایی تولید انواح محصولات پلاستیکی و بتنی را دارا می باشد.

کارخانه تولید کیسه های پلی پروپیلن این شرکت در سال 1392 با هدف تامین نیاز شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با ظرفیت تولید 1800 تن کیسه در سال راه‌اندازی گردید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.