برای نخستین‌بار «غلاف پلی‌اتیلن» در صنعت نیشکر ساخته شد

برای نخستین‌بار «غلاف پلی‌اتیلن» در صنعت نیشکر ساخته شد

 

برای نخستین‌بار در شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی «غلاف تمام پلی‌اتیلن» توسط متخصصان شرکت آبان بسپار توسعه تولید و در ایستگاه زهکش کشت و صنعت نیشکر حکیم فارابی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت آبان بسپار توسعه توسعه، غلاف‌های تمام پلی‌اتیلن نسبت به نوع فلزی خود مزایای متعددی دارند. مقاومت بیشتر در برابر خوردگی، عدم نیاز به تعمیرات و نگهداری و سهولت نصب از جمله این مزایاست. علاوه بر این، استفاده از این غلاف‌ها به کاهش هزینه‌ها و افزایش طول عمر الکتروپمپ‌ها نیز کمک می‌کند.

غلاف تمام پلی‌اتیلن که محصول تحقیق و تلاش متخصصان داخلی این صنعت است، با ایده محققین شرکت فارابی و توسط شرکت آبان‌ بسپار توسعه ساخته شده است.

چرا غلاف تمام پلی‌اتیلن جایگزین غلاف تمام‌فلزی شد؟

غلاف تمام پلی‌اتیلن نسبت به غلاف تمام‌فلزی ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد که باعث شده نگاه متخصصان نیشکری به ساخت آن معطوف شود.

حسین عسگری مدیر بازرگانی شرکت آبان بسپار توسعه گفت: ما در شرکت آبان بسپار توسعه مفتخریم که از تولید غلاف‌های پمپ پلی اتیلنی، محصولی نوآورانه در صنعت لوله های اسپیرال و پمپاژ، رونمایی کنیم. این غلاف‌ها که از HDPE باکیفیت ساخته شده‌اند، جایگزینی ایده‌آل برای غلاف‌های فلزی سنتی هستند و مزایای متعددی از جمله مقاومت بالا در برابر خوردگی، سایش و ضربه، وزن سبک، نصب آسان، قیمت مناسب و راندمان بیشتر را ارائه می‌دهند. علاوه بر این، غلاف‌های پلی اتیلنی ما دوستدار محیط زیست هستند و به کاهش ضایعات و حفظ منابع طبیعی کمک می‌کنند.

ما اطمینان داریم که این محصول نوین در صنعت پمپاژ ایجاد خواهد کرد و به نفع طیف گسترده‌ای از کاربردها، از جمله تصفیه فاضلاب، انتقال مواد شیمیایی و آبرسانی، خواهد بود.

وی در ادامه افزود: این شرکت آمادگی ثبت سفارش این محصول را جهت همکاری با سایر شرکت های هولدینگ و همچنین شرکت های دولتی و خصوصی سراسر کشور را داراست.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.