اهدا هدیه به دانش آموزان روستایی بمناسبت فرا رسیدن عید نیمه شعبان

اهدا هدیه به دانش آموزان روستایی بمناسبت فرا رسیدن عید نیمه شعبان

 

بمناسبت فرارسیدن عید نیمه شعبان،200 بسته شیرینی بین دانش آموزان مدرسه علوی سادات در یکی از روستاهای محروم شهرستان کارون توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی، مدیرعامل و جمعی از مدیران شرکت آبان بسپار توسعه در راستای ایفاء نقش مسئولیت های اجتماعی و با هدف مشارکت در شادی و ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری همزمان با فراسیدن جشن ولادت حضرت مهدی (عج) با حضور در مدرسه علوی سادات در روستای سویسه سادات از توابع شهرستان کارون بسته های شیرینی را به دانش آموزان و کادر آموزشی این مدرسه اهدا نمودند.

در این مراسم مهندس مسعود کیانی مدیرعامل شرکت آبان بسپار توسعه با تبریک فرارسیدن اعیاد شعبانیه و روز ولاد حضرت مهدی (عج) دانش آموزان را آینده سازان واقعی کشور دانست و گفت:  جا دارد از زحمات معلمین دلسوز و کادر آموزشی این مدرسه در جهت تعلیم و تربیت دانش آموزان قدردانی نماییم چرا که خوب درس دادن، خوب درس خواندن وشایسته تربیت شدن بواقع قدر نعمت های الهی را دانستن است.

در خاتمه این دیدار کادر آموزشی مدرسه علوی سادات از تفقد و حضور مدیران شرکت آبان بسپار توسعه در بین دانش آموزان قدردانی و تشکر نمودند.

شرکت آبان بسپار توسعه از شرکتهای زیر مجموعه هولدینگ بزرگ توسعه نیشکر و صنایع جانبی می باشد که در 17 کیلومتری جاده اهواز-آبادان واقع شده است.  

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.