ارائه دستاوردهای شرکت آبان بسپار توسعه در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران

ارائه دستاوردهای شرکت آبان بسپار توسعه در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران

 

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب ایران روز جمعه، ۹ دی ‌ماه با حضور وزیر نیرو در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبان بسپار توسعه، این نمایشگاه با مشارکت ۱75 شرکت داخلی و خارجی در فضایی به وسعت ۱۷ هزار مترمربع و در شش سالن برای بازدید علاقه مندان در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران دایر شده است.

شرکت آبان بسپار توسعه از شرکتهای صاحب نام ایران دراین زمینه با حضور در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی «صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب » به ارائه دستاوردهای خود در حوزه آب پرداخت.

بنا به این گزارش در زمان برپایی این نمایشگاه مدیران و مسئولین بخش های مختلف از جمله مدیران عامل و هیئت هایی از شرکتهای آب و فاضلاب استان های تهران، گیلان، هرمزگان، یزد، اصفهان، همدان، کرمان، مدیران قرارگاه خاتم الانبیاء، شرکت سپاه سد، مدیران بخش های مختلف هولدینگ بزرگ توسعه نیشکر و مدیران دولتی و بخش خصوصی از غرفه شرکت آبان بسپار توسعه بازدید و ضمن تبادل نظر با جدیدترین محصولات تولیدی این شرکت آشنا شدند.

شرکت آبان بسپار توسعه بعنوان اولین تولیدکننده لوله پلی اتیلن سنگین دوجداره با قطر بالا در ایران توانسته است در سالهای اخیر با تولید انواع لوله های تخصصی در صنعت آب و فاضلاب و بخش کشاورزی از جمله لوله کاروگیت دار و کرتیوپ‌دار(اسپیرال) دوجداره و لوله تک جداره و تولید لوله‌های پلی‌اتیلن فشار قوی درسایزهای مختلف و انواع لوله های زهکش و لوله آبیاری تاشو(هیدروفلوم) و لوله های بتنی در اقطار مختلف، نقش بسزایی را در تامین نیازهای بخش آب و فاضلاب و پروژه های عمرانی در کشور ایفا نماید.

آبان بسپار توسعه از شرکتهای زیر مجموعه هولدینگ توسعه نیشکر و صنایع جانبی می باشد که بدلیل کیفیت بالای محصولات تولیدی در سالهای 1398، 1400 و 1401 بعنوان واحد نمونه کنترل کیفیت درکشور معرفی و در مهرماه امسال مورد تقدیر معاون اول ریاست جمهوری قرار گرفت.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.